נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים פופולארים בארה"ב

יעדים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיסות זולות לארה"ב

טיסות לארצות הברית, באופן כללי, הן לא דבר זול במיוחד. מדובר בטיסה של 11 שעות לפחות, אשר תהיה יקרה למדי, במיוחד בהשוואה לטיסות אל יעדים שונים ברחבי אירופה. ועדיין, לא קשה למצוא גם היום טיסות זולות לארה"ב. צריך לדעת איפה לחפש, מתי וכיצד.

טיסות זולות לארה"ב - רק עם עצירת ביניים, עדיף באירופה

כמעט מידי יום יוצאות טיסות ישירות וסדירות מנמל התעופה בן גוריון בישראל ליעדים שונים בארה"ב - ניו יורק, לוס אנג'לס, לאס וגאס, בוסטון ועוד. זוהי האפשרות הנוחה והמפנקת ביותר שיש, אך יש לכך מחיר לא קטן, תרתי משמע: טיסות ישירות לארה"ב הן היקרות ביותר בשוק, ויכולות להגיע גם ל-2,000 דולרים כמעט ללא מאמץ.

לכן, טיסות לארה"ב עם עצירת ביניים יהיו כנראה המשתלמות והכדאיות ביותר. מצד אחד, הן מעניקות לטסים את המנוחה החשובה כל כך לפני טיסה ממושכת ומאפשרות להם להתאושש, לחלץ עצמות ולהתכונן טוב יותר לקראת ההמשך. מצד שני, הן יהיו כמעט תמיד זולות בהרבה מהטיסות הישירות, כאשר ההבדלים יכולים להגיע לעשרות אחוזים ומאות דולרים לכל כרטיס. אם אכן החלטתם לבחור בדרך הזו, עומדות לרשותכם שתי אפשרויות: עצירת ביניים באירופה או עצירה בארה"ב עצמה.

חברות רבות מציעות טיסות זולות לארה"ב עם עצירת ביניים באירופה: לופטהנזה (דרך מינכן לרוב), אארוסוויט (דרך קייב), Air France (דרך פריז), British Airways (דרך לונדון) ועוד. לצידן, ישנן גם חברות שמציעות עצירה בארה"ב. כך לדוגמא, מציעות החברות אל על ודלתא, טיסות ללוס אנג'לס עם עצירת ביניים בניו יורק. חשוב לציין כי אפשרות זו תהיה מעט יקרה יותר.

מותר 'לבנות' על מזג האוויר

ארה"ב היא מדינה ענקית, בה ישנם הבדלים לא קטנים בין האזורים מבחינת מזג האוויר ותנאי האקלים. אך אם אתם טסים ליעד ספציפי, בהחלט תוכלו להתאים אותו למזג האוויר הצפוי, וכך לזכות במחירים נמוכים.

לדוגמא, טיסות לניו יורק בחודשים ינואר ופברואר יהיו זולות יותר, משום החורף הניו יורקי הקר. מצד שני, אפשר לאתר שלל מציאות בעת חיפוש טיסות ללוס אנג'לס או ללאס וגאס בחודשים יולי ואוגוסט, בשל הקיץ הלוהט בתקופה זו. ובשורה התחתונה: אם אתם מסוגלים להתמודד עם מזג אוויר שאינו נחשב קלאסי, תוכלו למצוא לא מעט טיסות זולות לארה"ב.