נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות זולות לארגנטינה

טיסות לבואנוס איירס שגולשים הזמינו באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

ארגנטינה ב TopFly

זו מדינה של כדורגל, של תשוקה, של בשר טוב ושל אנשים חייכניים. זו מדינה עצומה בגודלה, שמציעה הכל מהכל - החל מערים גדולות ותוססות ועד מרחבי טבע בלתי נגמרים. ואל המקום הזה ייקח אתכם אתר topfly - האתר באמצעותו תמצאו טיסות זולות לבואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה, המדינה המופלאה.

אילו טיסות לבואנוס איירס אפשר להזמין דרך האתר?

כל טיסה בקו תל אביב - בואנוס איירס ניתנת לאיתור דרך מנוע החיפוש של topfly, אך האתר הזה ייחודי בכך שהוא מבטיח לכם את הטיסות הזולות ביותר בכל קו. וכך נכון גם לגבי הקו המקשר בין ישראל לארגנטינה, קו בו מעולם לא היו טיסות ישירות וסדירות, וכך גם היום.

חברות תעופה בולטות הטסות מת"א לבואנוס איירס עם עצירת ביניים

למעשה, החלק הארי של הפעילות בין שתי הערים מסתמך על החברות אשר מציעות טיסות עם עצירת ביניים. חשוב לזכור שני דברים: ראשית, הטיסות לארגנטינה אינן זולות בבסיסן, וממוצע המחירים בקו זה נע סביב ה-1,000 דולרים. שנית, משך הטיסה הוא כ-12 שעות לפחות, וזה מבלי לכלול את זמן ההמתנה בעצירת הביניים.

החברות שמציעות טיסות לבואנוס איירס עם עצירת ביניים ונחשבות למשתלמות במיוחד הן:

לופטהנזה

חברת הענק הגרמנית מציעה טיסות לבירת ארגנטינה עם עצירת ביניים בגרמניה, לרוב בעיר פרנקפורט.

איבריה

חברת התעופה הספרדית עוצרת במדריד בדרכה לבואנוס איירס.

אליטליה

בדרך לבואנוס איירס, עוצרת חברת התעופה האיטלקית בבירת ארץ המגף, רומא.

אל על

חברת התעופה הישראלית מציעה טיסות עם עצירת ביניים לבואנוס איירס, אשר לרוב נוחתות בדרך במדריד ולעיתים ביעדים שונים בארה"ב.

חברות נוספות אשר מציעות טיסות לבואנוס איירס עם עצירת ביניים:

KLM, Air France, British Airways, Turkish Airlines, American Airlines.

על מה כדאי להקפיד על מנת להצליח לטוס בזול?

  • מעל לכל, זכרו לקחת הכל בפרופורציות הנכונות ולהבין שגם מחירי טיסות זולות לבואנוס איירס יהיו יקרים יחסית. מחיר של פחות מ-1,000 דולרים נחשב מציאה.
  • במרחקים כאלו, למקום בו נקבעת עצירת הביניים ישנה חשיבות גדולה. ככל שהעצירה רחוקה יותר מארגנטינה כך המחיר יהיה נמוך יותר, אך אל תשכחו שבכך אתם מוסיפים זמן רב יותר 'בדרכים', לטיסה ארוכה גם כך.
  • בגדול, מזג האוויר בארגנטינה לא משפיע על מחירי הטיסות, בניגוד ליעדים רבים אחרים. האקלים במדינה העצומה הזו מגוון מאוד וכמעט בכל עונה בשנה אפשר לטייל בה ללא בעיה.

מתי כדאי לטוס לבואנוס איירס?

כאמור, גודלה של ארגנטינה והעובדה שמדובר במדינה 'ארוכה' במיוחד, מבטיח אזורי אקלים שונים לחלוטין, ממש באותו יום. כך, הדרום יהיה קר מאוד ברוב שלבי השנה, בשל קרבתו לקוטב הדרומי; המרכז והצפון חמים הרבה יותר, בשל קרבתם לקו המשווה.

אם כן, הקיץ הוא זמן טוב לטיול בדרום ארגנטינה, בעוד הצפון יהיה נוחים בעיקר בחורף וסביבו. בעונות המעבר מומלץ לבקר במרכז המדינה, אזור שנחשב נוח, למעשה, לאורך כל השנה - וכך גם בואנוס איירס, שנמצאת במרכז המדינה, לחופה המזרחי. בזמן שאתם מחפשים טיסות זולות לבואנוס איירס, זכרו כי עונות השנה ארגנטינה הפוכות מאלו אשר בישראל, בשל מיקומה של המדינה בחצי הכדור הדרומי.