נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לאנטליה

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לאנטליה - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

אנטליה ב TopFly

היא נחשבת מאז ומתמיד לאחד מהיעדים האהובים על ישראלים, גם בשנים שבהן ישראל וטורקיה היו מסוכסכות במידה כזו או אחרת. וגם היום היא מציעה אינספור אתרי נופש, מלונות מפנקים וקלאבים - לחופיו הצפוניים של הים התיכון. עלו על טיסות לאנטליה ותגיעו ליעד המושלם לנופש שלכם.

טיסות ישירות

חברה אחת מציעה כיום טיסות סדירות וישירות לאנטליה - פגסוס איירליינס. החברה מציעה גם טיסות שכר אל העיר, וכמוה עושות חברות נוספות, ביניהן Corendon Airlines ו- Freebird Airlines.

טיסות עם עצירת ביניים

חברות רבות מציעות טיסות לאנטליה עם עצירת ביניים. אלו שיציעו לכם טיסות זולות לאנטליה בשירות זה הן Turkush Airines ופגסוס איירליינס, שמציעות את רוב הטיסות שאינן ישירות בקו זה.

שדות תעופה

שדה תעופה בינלאומי אחד משרת את אנטליה, והוא נמצא עשרה קילומטרים בלבד מהעיר. מדובר בשדה תעופה גדול למדי, שכבר ב-2012 שירת 25 מיליון איש.

הזמן הטוב ביותר לטוס לאנטליה

אין ספק שהתקופה הטובה ביותר לטוס לאנטליה היא הקיץ - העונה שבה תוכלו לנצל עד תום את השפע שמציעים חופי אנטליה. חשוב לזכור שאנטליה נמצאת צפונית לישראל, ולכן האקלים בה צונן יותר. לכן עונות המעבר עשויות להיות מעט פחות יציבות ומפתיעות: לא פעם הן יציעו ימים קרירים וגשומים. זו הסיבה מדוע אנטליה, עיר נופש אולטימטיבית, זוכה לכמות המבקרים הרבה ביותר בעונה החמה.