נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אנחנו זולים במיוחד ב..

טיסות לאמסטרדם

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לאמסטרדם - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

אמסטרדם ב TopFly

אם הגעת לפה כנראה שאתה מחפש טיסה זולה לאמסטרדם. באתר topfly תוכל לאתר במהירות את הטיסה הזולה ביותר מת"א לאמסטרדם לכל תאריך שתבקש. מנוע חיפוש הטיסות באתר מחובר בזמן אמת לכל חברות התעופה הפועלות בקו זה ולמאגרי המידע של טיסות השכר לאמסטרדם.

האווירה באמסטרדם עיר הבירה של הולנד מורגשת מרגע הנחיתה בשדה התעופה סכיפהול ולא רק בגלל העובדה שסמים קלים והעיסוק בזנות מרצון הם חוקיים, המודעות החברתית והאופי הידידותי של תושביה מורגשת בכל פינה, ובאירועים שונים שהתרחשו בה לאורך כל ההיסטוריה: במלחמת העולם השנייה תושבי העיר נאבקו על זכויות יהודי אמסטרדם והשביתו את העבודה ברציפי הנמל של אמסטרדם, ובשנות ה-50 של המאה ה-20 יצאו לרחובות וחסמו את הגישה לדחפורים שאיימו להרוס מבנים עתיקים בעיר ואף התיישבו בבניינים ומחסנים ריקים כדי למנוע את הריסתם-ובזכותם נשתמרו מבניה העתיקים של העיר עד עצם היום הזה.

משדה התעופה לעיר

משדה התעופה תוכלו להגיע לעיר במספר דרכים, הזולה ביותר תהיה לעלות על הרכבת משדה התעופה לתחנה המרכזית של העיר, היקרה ביותר תהיה לקחת מונית לעיר. בנוסף ניתן לקחת את אחד מקווי האוטובוסים קווים 300, 310, 197, 370, כולם מגיעים למרכז העיר במסלולים שונים.

כל הדרכים לטוס לאמסטרדם בזול

כל סוגי הטיסות יוצאות מישראל לאמסטרדם כראוי ליעד מאד מבוקש בקרב ישראלים רבים. תוכלו לטוס בטיסה סדירה ללא עצירת ביניים ועם עצירת ביניים (באחת מערי אירופה), טיסות שכר (צ'רטר) ואפילו טיסות lowcost של חברת ארקיע הישראלית.

טיסות סדירות לאמסטרדם - כבכל טיסה סדירה, הזמנה בעונות התיירות החלשות תוזיל משמעותית את מחיר הטיסה, הזמנה מראש (של חודשיים ומעלה לעיתים) תבטיח לכם את המושבים שנמכרים ראשונים לאותה טיסה והם הזולים ביותר (מי שיחכה ויזמין את המקומות האחרונים בטיסה ישלם את המחיר הגבוה ביותר), חשוב ביותר לבצע חיפוש גמיש (סמנו "חיפוש גמיש" במנוע חיפוש הטיסות שבאתר) אם באפשרותכם להתגמש בתאריכי הטיסה (שלושה ימים לפני ואחרי תאריכי ההמראה והחזרה המקוריים), סיכוי גדול שתגיעו לטיסות סדירות עם חברות תעופה נוספות במחירים זולים יותר. חברות התעופה המפעילות טיסות סדירות (ישירות) לאמסטרדם הן KLM, אל על וארקיע.

טיסות עם עצירת ביניים - במקרים רבים טיסה לאמסטרדם עם עצירת ביניים באחת מערי אירופה תהיה זולה יותר בהשוואה לטיסה סדירה ישירה. חברות בולטות איתן אפשר לטוס להולנד עם עצירת ביניים הן Lufthansa, Swiss, Austrian Airlines, Lot-PolishTurkish Airlines ועוד..

טיסות שכר לאמסטרדם - בהחלט דרך להצליח לטוס לאמסטרדם בזול. היצע טיסות השכר לאמסטרדם מת"א גדול יחסית ומתפרש על כל השנה ולא רק בחודשי השיא (קיץ וחגים). החיסכון יהיה לעיתים במאות דולרים, אך לצד זה מתלווים חסרונות השיטה, לא מחויבים ללוחות זמנים ושירותי הקרקע והאוויר (מטוסים קטנים וצפופים יותר, החזרים ופיצויים כספיים במקרים מאד חריגים וכו..) לעיתים מתגלים כבעיתים.

טיסות lowcost לאמסטרדם (לואו קוסט) - חברת ארקיע מפעילה טיסות lowcost לאמסטרדם לפי כללי השיטה. המחיר הנמוך יתאפשר למזמינים טיסה שלושה חודשים מראש, אין הגשת מזון בטיסה ותדרשו לתשלום נוסף עבור מטען (מזוודות). המחיר בהחלט נמוך גם ביחס לטיסות שכר לאמסטרדם.

אמסטרדם באינטרנט

רכישת כרטיסי טיסה בנפרד או במסגרת הדילים השונים נעשית היום לרוב באתרי האינטרנט של חברות התעופה או באתרים המתמחים בהזמנת טיסות אונליין, תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה ויעילה, לבדוק טיסות חלופיות וכל זאת בכמה קליקים. באתרי ההזמנות המובילים ההזמנה המקוונת מאובטחת ונוחה מאד. בדקו על שירות הלקוחות של אותו אתר, תקנון ומדיניות ביטולים.