נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לאיסטנבול

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לאיסטנבול - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

איסטנבול ב TopFly

היא אקזוטית, היא יפהפייה, היא מלאה בכל טוב מכל הבחינות, והיא אחת הערים המסקרנות באירופה אם לא בעולם כולו. זוהי איסטנבול, בירת טורקיה ומקום שנחשב לנקודה המקשרת בין אסיה לאירופה. עלו על טיסות לאיסטנבול והגיעו למקום מופלא.

טיסות ישירות

שלוש חברות מפעילות טיסות סדירות וישירות לאיסטנבול: אל על הישראלית, Turkish Airlines ופגסוס איירליינס. יחד, הן מציעות כמות גדולה מאוד של טיסות לאיסטנבול.

טיסות עם עצירת ביניים

לא מפתיע כי לצד שלל הטיסות הסדירות והישירות לאיסטנבול, מתקיימות גם לא מעט טיסות לאיסטנבול עם עצירת ביניים. Ukraine Airlines, טארום ואארופלוט הן אלו שמציעות בדרך כלל טיסות זולות לאיסטנבול בקו זה.

שדות תעופה

בסביבת איסטנבול פועלים שני שדות תעופה בינלאומיים: איסטנבול אטאטורק, שהוא נמל התעופה החשוב ביותר בטורקיה והשלישי בגודלו באירופה מבחינת כמות הנוסעים שעוברים בו בכל שנה; איסטנבול סביהה גקצ'ן, הקטן יותר, אשר קולט גם הוא טיסות בינלאומיות - גם מישראל. אגב, שדות התעופה הללו משמשים נוסעים רבים, גם מישראל, כתחנת ביניים בדרך ליעדים מרוחקים יותר בכל רחבי העולם.

הזמן הטוב ביותר לטוס לאיסטנבול

איסטנבול מציעה מזג אוויר נוח למדי לאורך כל השנה, אם כי קריר יותר מישראל (בעיקר משום שהיא צפונית יותר ממנה). הזמן הטוב ביותר לבקר בעיר הוא בקיץ או בעונות המעבר, אם כי מדובר בעיר יפהפייה גם בחורף.