נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות זולות לאילת

טיסות לאילת יביאו אותכם לנקודה הדרומית ביותר בארצנו הקטנטונת. אילת-עיר נופש שהשמש זורחת בה כל השנה ומנתבת אליה תיירים רבים הבורחים מהחורף הקר בארצותיהם אל השמש הנפלאה, וגם את הישראלים שבורחים אליה מהחורף שלנו, ומי שגם היום לא יכול בלי סיני, היא נמצאת במרחק נגיעה ממש מאילת, גם אם לא תכננתם זאת מראש, אפשר לבצע את כל הסידורים הדרושים באילת עצמה, ולהדרים לסיני. לא בכדי דילים לאילת הכוללים <טיסות לאילת ושהייה באחד ממלונות העיר, מבוקשים מאד בקרב הישראלים.

נסיעה ממרכז הארץ לאילת ברכב או אוטובוס אורכת בין 4-5 שעות, אבל אם אתם רוצים להגיע אליה במהירות, טיסות לאילת זה הפתרון עבורכם, אך יש הנאלצים לוותר על הטיסה בגלל המחיר הגבוה, אך הם אינם מודעים לכך שהיום ניתן למצוא דילים לאילת וחבילות נופש הכוללות כרטיס טיסה+מלון ולעתים כוללות כניסה לאירועי תרבות ובילוי בעיר.

אתרי האינטרנט הרבים מפשטים ומזרזים את כל התהליך, חוסכים זמן וכסף, הזריזים מביניכם יכולים לרכוש כרטיס טיסה בנפרד או כחלק מדיל או חבילת נופש, במבצעים לאילת באתרים של חברות התעופה השונות, או בדקה ה-90, ולשלם עד כ-50% פחות מהמחיר המקורי, ומי שיכול להתגמש ולהיות ספונטאני בקביעת מועד הטיסה ניתן להצטרף לרשימת waiting list באחת מחברות התעופה הטסות לאילת: ארקיע ישראייר ואל על.

חשוב מאוד לבדוק היטב את מבצעי הטיסות לאילת של חברת ארקיע ושל חברת ישראייר לפני שאתם סוגרים את ההזמנה, וכשהחלטתם על החבילה המשתלמת ביותר.

שבתות וחגים

הביקוש הרב ביותר עבור טיסות זולות לאילת בקרב הישראלים הוא בעונת החגים, ובקיץ, שבהן רוב הישראלים מנצלים את ימי החופשה שלהם, וכמו בכל אתרי התיירות בעולם זו העונה שבה המחירים מאמירים לשמיים-אלו שאינם יכולים להגיע לאילת מחוץ לעונת התיירות מאחר וזה הזמן היחיד שבו הם פנויים לחופשה כדאי שיידעו שלמרות המחירים היקרים ניתן למצוא גם בעונה זו דילים משתלמים שיכולים להוזיל את החופשה שלכם בעשרות אחוזים.

מי שהחום הכבד השורר באילת בחודשי הקיץ קשה מידי עבורו ויכול לצאת לחופשה באילת בחודשים אוקטובר או מרץ-מחוץ לעונה התיירותית, ייהנה גם מטיסות זולות לאילת ודילים משתלמים, וגם מרחצה בים סוף הקסום ובבריכות הצמודות לבתי המלון בזמן שבכל שאר חלקי הארץ מסתובבים עם מטריות וכאב גרון.

מחירי הטיסות לאילת בחודשים אלו זולים יותר-בין אם רכשתם כרטיס טיסה בנפרד, או כחלק מדיל או חבילת נופש, כמו כן, הטיסות לאילת זולות יותר באמצע השבוע, בשעות הבוקר המוקדמות, ובשעות הלילה, כך שאם אתם מתכננים חופשת חורף באילת השמשית הנעימה גם כשבכל מקום אחר בארץ קר וגשום, גם חסכתם כסף, וגם הרווחתם כמה ימים של קיץ באמצע החורף.

לטוס עם חברת תעופה אחת ולחזור עם אחרת

נכון להיום ניתן להזמין רק באתר גוליבר טיסות לאילת המשלבות שתי חברות תעופה (אחת בהלוך ואחת בחזור). זוהי אופציה שבמקרים רבים תוכל להוזיל את מחיר הטיסה שלכם. מאחר ושלוש החברות הישראליות, אל על, ישראייר ואריקע טסות כולן לאילת, נפתחות אפשרויות רבות להגעה וחזה משולבים בשתי חברות תעופה שונות. בניגוד בטיסות לחו"ל, שם קניית כרטיס טיסה לצד אחד יכולה להיות יקרה יותר מקנייה של כרטיס דו כיווני, בטיסות לאילת מחיר של כרטיס לצד אחד עם חברה אחת, וכרטיס נוסף לצד השני עם חברה נוספת, יהיה דומה מאד לאם תקנו את שטי הטיסות עם אותה חברה, ובהרבה מקרים כמו שכבר כתבנו גם תצליחו להשיג מחיר זול יותר.

כבר לא ישנים על החוף

מלון אלף הכוכבים כבר לא נראה כל כך מושך כשרואים את המחירים האטרקטיביים של חבילות הנופש שמציעות סוכנויות הנסיעות, המילים "שווה לכל נפש" אינו רק סלוגן פרסומי, אלא אמת בפרסום: מאכסניות בכמה שקלים ספורים ללילה, ועד מלונות יוקרתיים חמישה כוכבים במחיר של כמה מאות שקלים ללילה-שווה לבדוק מה כוללת חבילת הנופש: יש הכוללות בנוסף לפינוקים שמציעים בתי המלון כמו ספא, ג'קוזי, חדר כושר ואפילו מועדוני לילה, גם כניסה לאתרי הבילוי והתיירות ברחבי אילת, ואף רצועת חוף סגורה לאורחי המלון בלבד.


אהבתם?