נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לאוסלו

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לאוסלו - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

אוסלו ב TopFly

אוסלו היא הרבה יותר מאשר המקום שבו נחתמו אותם הסכמים מפורסמים בין ישראל לרשות הפלסטינית: זוהי עיר יפהפייה, מסבירת פנים, שמציעה הרבה מאוד אטרקציות ומקומות נפלאים לבלות בהם. זוהי גם תחנת יציאה נפלאה לנופים המרהיבים של סקנדינביה, ולכן אם תעלו על טיסות לאוסלו תגיעו למקומות שלא תאמינו שקיימים כאן, על פני כדור הארץ.

טיסות ישירות

לא מתקיימות נכון להיום טיסות ישירות וסדירות בין נמל התעופה בן גוריון לבין אוסלו, וגם לא טיסות שכר (צ'ארטר) - לפחות לא באופן קבוע.

טיסות עם עצירת ביניים

חברות רבות מציעות טיסות לאוסלו עם עצירת ביניים, ואלו המציעות בדרך כלל טיסות זולות לאוסלו הן Swiss, Lufthansa, Aeroflot ו-Brussels Airlines.

שדות תעופה

שדה התעופה המרכזי של אוסלו נקרא שדה התעופה אוסלו גרדרמואן. זהו נמל התעופה הגדול ביותר בנורווגיה ולמרות שהוא ממוקם 50 ק"מ מהעיר, ההגעה אליו נוחה הודות לכמה קווי רכבת, לאוטובוסים ולמוניות הממתינים ביציאה ממנו.

הזמן הטוב ביותר לטוס לאוסלו

אוסלו שבנורווגיה נמצאת באזור קר למדי, ולכן הסתיו ובעיקר החורף מומלצים פחות לטיול באזור זה. בעונה הקרה הטמפרטורות צונחות אל מתחת לאפס ונותרות שם ימים ארוכים, מלוות בשלג ובמשקעים רבים. האביב נחשב נוח יחסית לטיול, בעיקר הודות לפריחה המקסימה שמאפיינת אותו. באביב גם מתקיימות בעיר החגיגות לכבוד הקדוש הולווארד, שמושכות מטיילים רבים אליהן. הקיץ באוסלו נעים מאוד ונחשב מושלם לטיולים.