נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות זולות לאוסטרליה

טיסות לסידני שגולשים הזמינו באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

אוסטרליה ב TopFly

טיול לאוסטרליה נחשב ליקר יחסית ליעדים אהודים אחרים-מחיר כרטיס הטיסה ויוקר המחיה יוצרים מצב שבו העלויות גבוהות מדי למטייל הממוצע-אך לפני כשנתיים השתנתה מעט התמונה-צעירים רבים נענו להצעות מפתות שהגיעו מאוסטרליה לעבוד בחקלאות, במכירה בעגלות בקניונים, בחוות ובמכירת תמונות, וחברות התעופה המפעילות טיסות לאוסטרליה מצאו מספר פתרונות יצירתיים לצעירים הנוסעים לעבוד לתקופה של מספר חודשים או שנים ומחפשים טיסות זולות לאוסטרליה כדי לחסוך בעלויות:

כל הטיסות מישראל לאוסטרליה הן טיסות המשך, כאשר בחלק מהטיסות יש שתי חניות ביניים-לרוב בתאילנד, הונג קונג וסינגפור, הטיסות דרך אירופה ארוכות (כ-24 שעות) מאחר וזמן ההמתנה שלהן ממושך יותר, אך הן טיסות זולות יותר לאוסטרליה וכך גם הטיסות של חברת אל על המפעילה טיסות זולות יותר ובטוחות יותר לאוסטרליה מאחר והן אינן חולפות מעל מדינות ערב, ישנם גם שיתופי פעולה בין חברות התעופה המפעילות טיסות זולות לאוסטרליה- הרויאל ג'רדיניאן, קטאיי פסיפיק ותאיי איירווייס משתפות פעולה ביניהן וגם עם אל על הישראלית.

חברות תעופה המפעילות קווים זולים לסידני

להלן רשימה של חברות התעופה המשווקות לרוב את הטיסות הזולות ביותר לסידני מת"א. באתר topfly תוכל לרכוש כרטיסים מכל החברות ברשימה, ומחברות נוספות שאינן הוזכרו.

סינגפור איירליינס

החברה מוכרת כרטיסי טיסה לאוסטרליה פתוחים לשנה עם מועדי יציאה וחזרה גמישים הטיסות הן דרך אירופה וסינגפור והנוסעים מקבלים הנחות וכניסה ללא תשלום לאתרים ואטרקציות ברחבי סינגפור הכלולים במחיר הטיסה.

Royal Jordanian

החברה המלכותית של ירדן, הרויאל ג'ורדניאן מפעילה טיסות לאוסטרליה דרך עמאן ובנגקוק, או עמאן והונג קונג, עם כרטיס פתוח לחצי שנה.

Cathay Pacific

חברת קטאי פסיפיק מציעה טיסות לאוסטרליה עם כרטיס פתוח לשלושה חודשים, מועדי יציאה וחזרה גמישים עם המתנה של ארבע שעות בלבד לטיסת ההמשך.

Thai Airways

חברת תאי איירווייז מציעה לנוסעיה הישראלים טיסות לאוסטרליה עם חניית ביניים בבנגקוק ולאחר מכן טיסת המשך לאוסטרליה.

רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט

  • הזמינו את כרטיסי הטיסה באתר topfly (הזמנה אונליין בלבד) ותיהנו ממחירים מוזלים במיוחד.
  • נסו להגמיש (פלוס מינוס יממה) את תאריכי הנסיעה והחזרה שלכם (תוכלו לעשות זאת בקליק על ידי סימון ה"חיפוש הגמיש" במנוע חיפוש הטיסות שבאתר) ותופתעו לגלות טיסות זולות בהרבה מהתאריך המקורי (ברוב המקרים).
  • ביעד רחוק כמו אוסטרליה, החשיבות של הזמנת הטיסות מראש מקבלת משנה תוקף. ההבדל בין רכישה של כרטיס לאוסטרליה, שלושה-ארבעה חודשים טרם הנסיעה, לבין רכישה שהתבצעה חודש לפני הנסיעה, יכול להגיע לאלפי שקלים.

מומלץ לבדוק אם מחירי הכרטיסים כוללים מסים והיטלי בטחון, וכן לעקוב אחרי המבצעים השונים של כל חברה וחברה בפירסומים השונים באמצעי התקשורת: ברדיו, בטלויזיה, בעיתונות, ובאינטרנט.

משך הטיסה מישראל לאוסטרליה הוא כ-20 שעות בממוצע, תלוי בזמני ההמתנה לטיסות ההמשך וחניות הביניים של החברה אתה אתם טסים. ישנם כ-300 נמלי תעופה באוסטרליה- רוב הטיסות נוחתות במלבורן ב-Tullamarin הממוקם 23 ק"מ מערבית למרכז העיר, בסידני (Kingsford Smith) המצוי במרחק של 10 ק"מ בסך הכל ממרכז העיר ובו שירות רכבות נוח לפרברי העיר, וישנן טיסות הנוחתות בקנברה, פרת', אדלייד, דארווין, קיירנס וטאונסבייל הנמצאות בצפון מזרח היבשת.

בחג המולד או בראש השנה האזרחית שבהם הביקוש גבוה המחירים מזנקים כלפי מעלה, ולכן מומלץ להמתין ולטוס במועדים אחרים שבהם הטיסות זולות יותר מישראל לאוסטרליה אם הדבר ניתן ואינכם מחויבים למועד טיסה בשל אירוע משפחתי או עסקי.