נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לאודסה

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לאודסה - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

אודסה ב TopFly

זוהי עיר נמל מיוחדת, שבעבר הייתה מהערים החשובות בברית המועצות - והיום נחשבת לעיר מיוחדת למדי בנוף האוקראיני. מי שרוצה להגיע ליעד פחות שגרתי, או לעבור באומן ולהמשיך לדרום המדינה - אודסה היא המקום בשבילו.

טיסות ישירות

ישנה חברה אחת שמפעילה טיסות לאודסה במתכונת סדירה וישירה: יוקריין אינטרנשיונל איירליינס (Ukraine International Airlines), שעושה זאת לא מעט: בכל שבוע יוצאות חמש טיסות כאלו משדה התעופה בן גוריון.

טיסות עם עצירת ביניים

ישנן לא מעט חברות שמציעות טיסות לאודסה עם עצירת ביניים: Turkish Airlines, Belavia, Austrian Airlines, Lot-Polish ועוד. גם יוקריין אינטרנשיונל איירליינס עצמה מציעה טיסות כאלו. בדרך כלל, החברות שצוינו כאן הן אלו שמציעות טיסות זולות לאודסה, לאורך כל השנה, במחירים נוחים למדי.

שדות תעופה

שדה התעופה הבינלאומי של אודסה נחשב לאחד החשובים באוקראינה. הוא נמצא במרחק שעה נסיעה מהעיר.

הזמן הטוב ביותר לטוס לאודסה

אף שמדובר בעיר אוקראינית, ואולי בשל העובדה שהיא נמצאת בדרום המדינה, אודסה לא 'מאיימת' עם חורף קר מדי. אמנם החורפים בעיר קרים ואף מושלגים, אך הטמפרטורה המינימלית בחודשי העונה הקרה לא יורדת הרבה מתחת לאפס. ובכל זאת, הזמן הטוב ביותר לטיול בעיר הוא כמובן הקיץ, אז הטמפרטורה חוצה במקרים מעטים את רף 25 המעלות. גם חודשי האביב, ובעיקר מאי ויוני, נחשבים מצוינים לטיול בעיר.